Finance

Committee

23.09.2020

Pay Committee

21.10.2020

Full

Governors

11.11.20

Finance

Committee

10.02.2021

Full

Governors

10.03.2021

Finance Committee

19.05.2021

Full Governors

30.06.2021

Marj Mallon Present Present Present Present Present Present Present
Carl Gilbertson Present N/A Present Present Present Present Present
Jo Quinn N/A N/A Apologies N/A Apologies N/A  
Karen Toole Present N/A Apologies Present Apologies Present Present
Jide Olanipekun Apologies Present Present Present Apologies Present Present
Maxine Yates N/A N/A Present N/A Present N/A Present
Melissa Connolly N/A Present Present N/A Present N/A Present
Rebecca Lewin N/A N/A Present N/A Present N/A Present
Stephen Fitzgibbon Appointed March 2021 N/A Apologies
Nicola Ryan Present N/A Present Present Present Present Present
Phil Pearson Apologies N/A Present Present Present Present Present
Colette Stevenson N/A N/A Present N/A Apologies N/A Present

 

 

Click here to go back to the main Governors page